O SPOLEČNOSTI

MINES Agency je společnost působící na poli personálních služeb a recruitmentu.

 

Naším cílem je: poskytnout klientům plně profesionální službu v oblasti náboru nových zaměstnanců,  zprostředkování pracovních příležitostí  uchazečům a stát se tak pro obě strany nepostradatelným partnerem . Víme, že dobří a kvalifikovaní zaměstnanci jsou důležitou součástí každé společnosti. Zaměřujeme se proto na zprostředkování spolupráce profesionálů s profesionály a to napříč celým spektrem rozličných oborů. 

Proč právě MINES

 

Záleží nám na Vaší spokojenosti a vážíme si Vaší důvěry.  Disponujeme znalostí pracovního trhu a několikaletou praxí v oblasti náboru. Prošli jsme spoluprací jak na straně personální agentury, tak i na straně interního HR. Přinášíme proto komplexní pohled na problematiku zaměstnávání. Zkušenosti máme zejména v oborech logistiky, obchodu, financí, administrativy, technickými pozicemi a pozicemi vrcholového managementu.

Nasloucháme Vám a respektujeme Vaše představy. Kromě zprostředkování zaměstnání nabízíme také konzultantskou činnost, pomůžeme Vám s přípravou na pracovní pohovor a sestavením životopisu, který bude Vaší dokonalou vizitkou. Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

 

Kdy využít spolupráci s agenturou

Personální agentura Vám pomůže nalézt vhodné adepty na Vámi obsazované pozice. Povětšinou se tak jedná o pozice manažerské, technické nebo z různých důvodů  těžko obsaditelné.

Pro firmy:

  • Zajistíme za Vás vhodnou inzerci na inzertních portálech a sociálních sítích a kandidátům předáme veškeré potřebné informace.

  • Vaši společnost uchazečům představíme, probereme s nimi pracovní možnosti a zajistíme kompletní komunikaci s uchazečem po celou dobu výběrového řízení.

  • S vybranými adepty Vás seznámíme a pozveme k osobnímu pohovoru.

  • Jedná-li se o pozice manažerské nebo úzce specializované je možné využít službu Executive Search neboli headhunting. V takovém případě je osloven přímo nejvhodnější kandidát na základě Vašich požadavků.

Pro uchazeče:

  • Různorodá nabídka pozic.

  • Poradíme Vám a upřesníme si s Vámi Vaše představy o hledané pozici, navrhneme možné alternativy.

  • Pomůžeme se sestavením nebo úpravou Vašeho životopisu, případně přípravou motivačního dopisu.

  • Budeme Vašim partnerem po celou dobu výběrového řízení, dále Vám také pomůžeme s přípravou na osobní pohovor.

  • Pokud se o změně pracovní pozice zatím pouze rozmýšlíte, projdeme s Vámi možnosti na trhu, zjistíte tak svou pozici a cenu na trhu práce

 

 

.

mines agency logo print bez pozadi_edite

AKTUÁLNÍ POZICE

Specialista IFRS a konsolidací

Strategický nákupčí

Dispečer/ ka - se znalostí NJ

Finanční analytik

MINES AGENCY

Riegrovo náměstí 4/27
Poděbrady 290 01
Czech Republic

IČ: 07370024
DIČ: CZ07370024

© 2018 MINES AGENCY.CZ. Vytvořila společnost ML Promotion s.r.o.